Neden-Biz

Akasya Evden Eve Nakliyat ; Alışkanlıklarınıza saygı duyuyor.

Profesyonelce alınmış kullanıcı deneyimleri ve gereksinimleri doğrultusunda tasarlanan çözümlerimiz, organizasyon yapınıza tam uyum sağlar. Çözümlerimizin, ölçeklenebilir alt yapısıyla ileride ihtiyaç duyulabilecek işlevselliklere kolaylıkla adapte olmasını hedefliyoruz.

Akasya Evden Eve Nakliyat ; Yarının teknolojisini bugün kullanıyoruz.

Teknolojik gelişmeleri hem endüstriyel hem de akedemik açıdan takip ediyor ve sunduğumuz çözümlerde teknolojinin sunduğu tüm olanaklarını istekleriniz doğrultusunda kullanmaya çalışıyoruz.

Akasya Evden Eve Nakliyat ; Avantajlarımızı paylaşıyoruz.

Firmamız, teknopark bünyesinde bulunması sebebiyle vergi muafiyet haklarına sahiptir. Sizlerle de bu avantajları paylaşmak istiyoruz.

Akasya Evden Eve Nakliyat ; Sistemlerinizle uyumluyuz.

Sunduğumuz tüm çözümler farklı mecralarda entegre edilebilir yapıdadır. Kullanmakta olduğunuz ERP sistemi, sosyal ağ sayfalarınız, web siteniz ve olası tüm sistemlerle veri transferi yapılabilir.

Akasya Evden Eve Nakliyat ; Tam söz verdiğimiz gibi.

İşinizi önemsiyor, zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Söz verdiğimiz gibi projelerinizi zamanında hayata geçiriyor, olası riskleri sizinle paylaşıyoruz.

Akasya Evden Eve Nakliyat ; Sizin gözünüzden bakıyoruz.

Geliştirilen sistemlerde ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve kullanım açısından gayet kolay arayüzler tasarlıyoruz. Sizin dilinizden konuşmaya özen gösteriyor, teknik detaylarla sizi meşgul etmiyoruz.

Akasya Evden Eve Nakliyat ; Gelişime açığız.

Ülkemiz dışında üretilmiş olan teknolojileri ithal etmek yerine, taşıma yenilikleri üreten firma olmak istiyoruz. İhtiyaçlarınızı tümüyle karşılayan sistemleri kendi bünyemizde geliştirmek istiyor, ve bu konuya önem veriyoruz.